Location 360 - دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

شرکت ثروت آفرینان سیصد و شصت با هدف کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای افراد جویای کار با شرایط بسیار عالی و مناسب دعوت به همکاری می‌نماید.

روش کار : بازاریابی ارجائی ( بازاریابی مستقیم )

در این طرح تجاری شرکت برای افرادی که تمایل دارند در بخش جذب پذیرنده‌ها و مالکان کسب و کارها با شرکت همکاری کنند مبالغی را در نظر گرفته.

روال کار به این صورت است:

اول فرد باید در سامانه ثبت نام کند و درخواست همکاری دهد و بعد از بررسی مشخصات فرد و تایید درخواست همکاری، در میزکار هر شخص در دفترکاری وی در سایت ابزاری برای هر همکار باز شده و امکاناتی در دسترس قرار خواهد گرفت.

با تایید درخواست همکاری هر بازاریاب ( توسعه دهنده ) یک لینک اختصاصی خواهد داشت که با این لینک می‌تواند کسب و کارها را به این شرکت معرفی کند تا مشاغل بتوانند بعد از ثبت نام و درخواست پذیرندگی، اطلاعات خود را در لوکیشن ۳۶۰ ثبت کرده و از ویژگی‌های این سامانه استفاده کنند.

طرح درآمدی:

شرکت از مبالغی که پذیرنده‌ها بابت ثبت کسب و کارهای خود به شرکت پرداخت می‌کنند، درصد را به معرف و بازاریاب پرداخت می‌کند که عامل جذب آن کسب و کار بوده.

۱- پورسانت مستقیم: درصد این بخش ۳۰٪ از مبلغ دریافتی هر کسب و کار معرفی شده است که برای هر توسعه دهنده در نظر گرفته شده.

۲- پورسانت پله‌کانی: درصد این بخش بسته به تعداد و حجم معرفی کسب و کارها می‌تواند افزایش یابد که ۷٪ است و ۱۰ عدد در ماه - ۲۵ عدد در ماه - ۵۰ عدد در ماه تعریف شده.

 

شرکت برای بخش نظارت و پشتیبانی هم درصدی را برای بازاریاب‌ها در نظر گرفته که اختیاری است و هر بازاریاب در صورت تمایل می‌تواند در بخش نظارت بر اطلاعات پذیرنده‌ها و چک کردن اطلاعات کسب‌وکارها ۸٪ از شرکت دریافت کند با عنوان پاداش نظارت و پشتیبانی که در ماه محاسبه و پرداخت می‌شود.

جهت انگیزه دادن به بازاریاب‌ها شرکت پاداش عملکرد در نظر گرفته تا هر بازاریاب برای دریافت مبالغ بیشتر تلاش بیشتری کند برای جذب کسب و کارها به این سامانه.

 

این طرح تجاری کاملا تک سطحی بوده و هیچ ساختار شبکه‌ای وجود ندارد و نخواهد داشت و هر بازاریاب از تلاش و عملکرد خود پورسانت و پاداش از شرکت دریافت می‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات و مراحل همکاری با مشاوران شرکت تماس بگیرید.